Velmi příjemná a nenáročná trasa je připravena pro letošní výlet seniorů, zejména pokud bude příjemné počasí. Tradičně se uskuteční v pátek a tentokrát zamíříme autobusem do Babiččina údolí a po Babiččině cestě přes Bílý most nad řekou Úpou, kolem Viktorčina splavu na staré Bělidlo. k sochám Babičky s vnoučaty k Rudrovu mlýnu a mandlu. Bude tam dostatek času i k návštěvě restaurací u zámku nebo na cestě, která vede i kolem restaurace režiséra Magnuska. Procházka bude nenáročná cca 4 km, ale lze ji i zkrátit. Poté se přesuneme k náchodskému zámku, prohlédneme si historickou část města včetně náměstí a zamíříme k autobusu, který bude čekat na parkovišti k odjezdu.

  Letošní novinkou je umožnění startu mladších hráčů v bleskovém turnaji. Ovšem jen těch, kteří nemají EL0 nár nebo ELO FIDE vyšší než 1800. Pozvěte kamarády a známé.

  Pro zdatné mladíky do 90 let je připraven turnaj VE STOLNÍM TENISE. Vše v okruhu do 500 m.  

  K dnešnímu dni je přihlášeno již 125 účastníků. Garsonky jsou rozebrány, ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích ještě máme volné.

  Hygienická opatření se budou řídit aktuálními obecnými nařízeními. Hrát se bude bez roušek, jakmile však hráč vstane od partie, musí si roušku nasadit i na cestu na WC nebo do restaurace. Účastníci s dvojím očkováním nebo testovaní si vezmou potvrzení s sebou nebo si zajdou na test u rychnovské nemocnice.Při prezenci si každý hráč podepíše, že tyto hygienická pravidla dodrží.