Každoročního šachového Mistrovství ČR dětí do 8 let se ve dnech 28.-29.4. zůčastnili také 4 naši chlapci v doprovodu rodičů. A vedli si výborně ! Z 96 kluků si ve Vyškově vedl z našich nejlépe Daniel Jan Krautschneider z Lupenice. Se 6 body z 9 partií obsadil pěkné 19.místo, když jen jediný bod mu scházel k senzační bronzové medaili ! Výborně mu vyšel začátek turnaje, kdy po první prohrané partii vyhrál 5 následujících za sebou a hrál doslova o titul ! Jen pouhý ½ bod za ním skončil na krásném 24.místě ještě mladší Vašek Kroulík z Opočna, který bral body i klukům s lepším Elo hodnocení. Za rok od něj můžeme na stejné akci čekat velké věci. Hodně vědět dal o sobě také Fanda Bažant z Vamberka s 5 body. Skončil na 32.místě, jen tak dál, bravo ! Skvělého výsledku na mistrovství dosáhl také Štěpánek Kroulík se 4 body, který si připsal skalp třeba beskydské naděje Grešla, nebo buštěhradského Haugeho. I on o sobě dá určitě ještě vědět !

1.místo vybojoval a mistrem ČR se stal Finěk z Liberce, před Gorejem z Děčína a Švadlenkou z Kobylis. Z Královéhradeckého kraje tu kromě Panďáků byl už jen jeden chlapec z Lipek HK (2body). Škola panů Daniela a Horníčka nese jak vidět ovoce :)

Info : http://chess-results.com/tnr341126.aspx?lan=5&art=4&fed=CZE

"Chtěla bych pochválit organizátory za hladký průběh turnaje a zejména za zajištění doplňkových aktivit pro děti, vedle hromadné páteční návštěvy Dino- a Zooparku ve Vyškově také sobotní nejen sportovní doplňkové aktivity, jak venku před herní místností, tak i uvnitř v přilehlé hale." svěřila se nám jedna z maminek Veronika Kroulíková, která nám zaslala i pár fotografií kluků ... 

                                                                                  

 

 

 

 

 

Dan Krautschneider

                                                                        

 

 

 

 

 

Vašek Kroulík

 

 

 

 

 

 

 

Fanda Bažant

 

 

 

 

 

 

 

Štěpánek Kroulík